Nowoczesny prysznic

Nowoczesny prysznic

Stylowy, nowoczesny prysznicPrzyjemność jaką czerpiemy z kąpieli pod prysznicem teraz może być znacznie przyjemniejsza. Co ważne nasza łazienka może przy tym wyglądać bardzo nowocześnie i stylowo. Każdy kto lubi brać prysznic powinien zaopatrzyć się w modny i praktyczny sprzęt.

Nowoczesny prysznic to połączenie estetyki i funkcjonalności. Bardzo bogatą ofertę przedstawiają nam producenci. W sklepach można znaleźć kabiny prysznicowe, których nowoczesne technologie zadziwią niejedną osobę.

To co można znaleźć na wyposażeniu prysznica to przede wszystkim hydromasaże, masażer stóp, jak również radio. Takie zestawienie z pewnością umili nam kąpiel. Nowoczesne prysznice to również te bez brodzika. Takie zastosowanie znacznie lepiej się prezentuje, gdyż nasza łazienka wydaje się większa. Jest to również dobre rozwiązanie, gdyż podłoga prysznica jest najczęściej antypoślizgowa i antybakteryjna. Ciekawą propozycją może okazać się prysznic horyzontalny. Ten całkiem nowy wynalazek, pomysł, sprawił że kąpiel pod prysznicem staje się znacznie przyjemniejsza, gdyż odbywa się w pozycji leżącej. Takie rozwiązanie sprawia, że mięśnie stają się rozluźnione. Dodatkowym atutem tego typu prysznica są trzy różne temperatury wody, jakie można sobie wybrać. Wybór można także dokonać co do wielkości strumienia. Co ciekawe, miejsce leżące jest podgrzewane. Tego typu prysznic to dobra alternatywa do dużych, przestronnych łazienek.  Zaletą nowoczesnych pryszniców jest przede wszystkim to, że mają one różne wymiary, kolory, jak i różne wzory szkła. Jeśli chodzi o prysznice bez brodzika to, tutaj wymiar jest już kwestią indywidualną.

Zakupując prysznic warto zastanowić się nad najlepszą opcją dla siebie. Wbrew pozorom prysznice, które mają bardzo dużo funkcji wcale nie są drogie. Zakup tego typu pryszniców może sprawić, że relaks będzie możliwy nawet w domowym zaciszu.

Warto zobaczyć:

Kabiny kwadratowe

Kabina kwadratowaKwadratowy kształt tych kabin tylko pozornie wydaje się surowy i niedostępny. Tak naprawdę są one niezwykle stylowe o doznania jakie oferują wcale nie ustępują temu co gwarantuje kąpiel w wannie. Idealne dla właścicieli klasycznych łazienek.

 

Kabiny prostokątne

Kabina kwadratowaPodobnie jak wspomniane wcześniej kabiny kwadratowe idealnie nadaje się do klasycznych łazienek. Prostota wynikająca z konkretnych kształtów trafia w gust wiele osób szukających do swojej łazienki praktycznych rozwiązań zamkniętych w prostej, niekiedy wręcz minimalistycznej formie.

 

Kabiny półokrągłe

Nowoczesna kabina półokrągłaOdmianą od poprzednich typów kabin są te półokrągłe jest to już nowocześniejszy pod względem stylu rodzaj kabin przy, których znacznie bardziej trzeba uważać by nie zepsuły kompozycji stylu w naszej łazience.