Nowoczesna wanna

Nowoczesna wanna

Nowoczesna wanna w łazienceKażdy dobrze wie, że najlepiej odprężyć się w wannie. Dlatego dokonując zakupu bardzo często kierujemy się jedynie wymiarami, tak aby pasowała do naszej łazienki jak i komfortem. Warto jednak czasem pomyśleć także o jej praktycznym zastosowaniu i eleganckim wyglądzie.

Nowoczesna wanna, to taka która sprawia że kąpiel staje się niezwykłym rytuałem, a aranżacja łazienki zyskuje, dzięki obudowie wanny. Aby nasza wanna była praktyczna można zakupić tradycyjny model akrylowy wraz z obudową, która posiada boczną półkę.

Projektanci pomyśleli także o dostępności kolorów i najczęściej oprócz białego można kupić inny np. brązowy. Coraz bardziej zaawansowane technologie powodują, że do naszych łazienek nabywamy wanny o przeróżnych, nietypowych kształtach. Dodatkowo na wyposażeniu wanny najczęściej znajdują się hydromasaże. Bardzo często nowatorskie wanny mają specjalne wyprofilowania w środku, dzięki którym można spokojnie oprzeć głowę, oprzeć ręce. Ciekawą propozycją mogą być wanny z zagłówkiem, dzięki czemu zwiększa się komfort kąpieli. Najbardziej zjawiskowo chyba jednak będzie wyglądać wanna wpuszczana w podłogę. Z pewnością zadziwi niejednego naszego gościa. Dodatkowo zamontowane bicze wodne sprawią, że poczujemy się jak w Aquaparku. Do grona nowoczesnych wanien można zaliczyć także wanny wolnostojące, których nóżki i wszelkie wykończenia można dopasować zarówno do łazienki w stylu retro, jak i do nowoczesnego wystroju. Bardzo pomysłowo do nowoczesnych łazienek będzie wyglądać wanna ze szklanymi bokami.

Jak widać wybór nowoczesnych rozwiązań, technologii jest naprawdę duży. Wystarczy jedynie mieć fundusze, a realizacja marzeń gotowa.

Warto zobaczyć:

Wanny z hydromasażem - zdjęcie wannyWanny z hydromasażem

Niezwykły komfort i relaks na nieosiągalnym w inny sposób poziomie. Właśnie mają nam do zaoferowania wanny z hydromasażem. Dzięki nim słowo relaks nabiera całkiem nowego znaczenia.

 

Nietypowe modele wanienWanny nietypowe

Wanna zazwyczaj kojarzy się jednoznacznie z dość charakterystyczną bryłą. Producenci wanien jednak nie próżnują wymyślając coraz bardziej wymyślne kształty, które mają przyciągnąć naszą uwagę.

 

Wanna narożna - idealna do małej łazienkiWanny narożne

Ograniczona ilość miejsca w łazience często zmusza nas do optymalnego wykorzystania każdego nawet najmniejszego skrawka wolnej przestrzeni. Pomóc w tym mogą wanny narożne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pomimo posiadania niewielkiej łazienki chcą mieć w niej wannę.