Modna umywalka w stylu retro

Modna umywalka w stylu retro

globo paestum umywalka pa057biWnętrza współcześnie wyposażonych łazienek przykuwają wzrok i spełniają naszą potrzebę podążania z duchem czasu, lecz nie zawsze mają “to coś” co sprawia, że są wyjątkowe. Poszukując indywidualnego stylu i klasycznego piękna, warto rozważyć wystrój łazienki retro.
Moda na retro łazienkę trwa od kilku lat, a producenci ceramiki i akcesoriów do łazienek starają się sprostać oczekiwaniom klientów tworząc lub rozszerzając serie o produkty, które kształtem wpisują się w dawne czasy, lecz technologicznie są umiejscowione w XXI wieku.
W łazience retro duży nacisk kładzie się na szczegóły, drobne zdobienia, odpowiednie umiejscowienie ceramiki. Ważnym elementem łazienki retro jest wyeksponowana umywalka, którą stawia się na szafce, blacie lub stelażu pod umywalkę. Poszukując ceramiki retro warto przyjrzeć się asortymentowi firmy Globo, w której ofercie znajduje się retro seria Globo Paestum.
Zamontowana na stelażu umywalka Globo Paestum zachwyca elegancją. Filigranowa linia przedłużonych krawędzi umywalki Globo Paestum sprawia wrażenie tak delikatnej, że mogłoby ją złamać choćby najlżejsze dotknięcie, lecz to jedynie pozory. Przedłużone ranty umywalki pozwalają na położenie na nich mydelniczki, a produkowane przez współczesne mydlarnie ozdobne mydła również mogą stać się ozdobą łazienki. Podniesione, dekoracyjne, zaokrąglone krawędzie nadają umywalkom klasycznego wyglądu. Umywalka Globo Paestum na pewno nada wyjątkowy charakter łazience w stylu retro!

Warto zobaczyć:

Globo Paestum umywalka 022bi

 

 

Globo Paestum Umywalka wisząca 110 x 60 x 23 cm PA022.BI

 

 

 

 

 

Globo Paestum umywalka pa023bi

 

Globo Paestum Umywalka wisząca 100 x 55 x 19 cm PA023.BI

 

 

 

 

 

 

Globo Paestum umywalka pa006

 

Globo Paestum Umywalka 71 x 57 x 22 cm PA006.BI