Jedwabiście gładka ceramika do łazienki

Jedwabiście gładka ceramika do łazienki

Keramag Silk Umywalka 121655Idealnie gładkie powierzchnie, doskonała biel, czar odbitego światła, sprawiają, że ceramika łazienkowa przestaje pełnić jedynie rolę przedmiotu użytkowego, staje się sztuką.
Kolekcja Keramag Silk łączy w sobie obie cechy, użytkową i estetyczną. Umywalki Keramag Silk urzekają formą, ich spłaszczona szeroka krawędź sprawia wrażenie jakby bryła została przecięta na pół i ukształtowano z niej dwie identyczne sztuki ceramiki – tak ukształtowana forma rozprasza odbite światło dodając uroku wnętrzu łazienki. Jedyne co można zarzucić serii to masywność, lecz w połączeniu z akcesoriami łazienkowymi Keramag Silk, uczucie ciężkości znika.
W serii uwodzi nie tylko design, który z pewnością jest niesamowity, sprawiając, że nasza nowoczesna łazienka stanie się pomieszczeniem reprezentacyjnym. W kolekcji Keramag Silk zadbano również o komfort użytkowania – w wiszącej misce WC podwyższono o 3 cm pozycję siedzenia, a gładka powierzchnia umywalek, bidetów i toalet WC ma za zadanie nie tylko czarować nasze oczy, przede wszystkim jest łatwa do utrzymania w czystości (można również wybrać ceramikę powleczoną specjalną powłoką ochronną KeraTect®, która m.in. redukuje osadzanie się brudu). Toalety WC i bidety Keramag Silk również cechują perfekcyjnie dopracowane detale. Miski WC i bidety wyposażono w system krytego mocowania, który umożliwia zachowanie gładkich powierzchni ceramicznych.
Projektując łazienkę warto przyjrzeć się całej kolekcji, nawet jeśli nie wykorzystacie Keramag Silk w swoim projekcie, na pewno docenicie estetykę wykończenia.

Warto zobaczyć:

Keramag Silk Umywalka 121650

 

Keramag Silk Umywalka 57×42,7 cm stawiana na blat z półką po lewej stronie 121650

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Silk Umywalka 121660

 

Keramag Silk Umywalka 60×47 cm z otworem i przelewem 121660

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Silk Umywalka 121680

 

Keramag Silk Umywalka 80×47 cm z otworem i przelewem 121680