Keramag Silk Umywalka 121655Idealnie gładkie powierzchnie, doskonała biel, czar odbitego światła, sprawiają, że ceramika łazienkowa przestaje pełnić jedynie rolę przedmiotu użytkowego, staje się sztuką.
Kolekcja Keramag Silk łączy w sobie obie cechy, użytkową i estetyczną. Umywalki Keramag Silk urzekają formą, ich spłaszczona szeroka krawędź sprawia wrażenie jakby bryła została przecięta na pół i ukształtowano z niej dwie identyczne sztuki ceramiki – tak ukształtowana forma rozprasza odbite światło dodając uroku wnętrzu łazienki. Jedyne co można zarzucić serii to masywność, lecz w połączeniu z akcesoriami łazienkowymi Keramag Silk, uczucie ciężkości znika.
W serii uwodzi nie tylko design, który z pewnością jest niesamowity, sprawiając, że nasza nowoczesna łazienka stanie się pomieszczeniem reprezentacyjnym. W kolekcji Keramag Silk zadbano również o komfort użytkowania – w wiszącej misce WC podwyższono o 3 cm pozycję siedzenia, a gładka powierzchnia umywalek, bidetów i toalet WC ma za zadanie nie tylko czarować nasze oczy, przede wszystkim jest łatwa do utrzymania w czystości (można również wybrać ceramikę powleczoną specjalną powłoką ochronną KeraTect®, która m.in. redukuje osadzanie się brudu). Toalety WC i bidety Keramag Silk również cechują perfekcyjnie dopracowane detale. Miski WC i bidety wyposażono w system krytego mocowania, który umożliwia zachowanie gładkich powierzchni ceramicznych.
Projektując łazienkę warto przyjrzeć się całej kolekcji, nawet jeśli nie wykorzystacie Keramag Silk w swoim projekcie, na pewno docenicie estetykę wykończenia.

Warto zobaczyć:

Keramag Silk Umywalka 121650

 

Keramag Silk Umywalka 57×42,7 cm stawiana na blat z półką po lewej stronie 121650

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Silk Umywalka 121660

 

Keramag Silk Umywalka 60×47 cm z otworem i przelewem 121660

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Silk Umywalka 121680

 

Keramag Silk Umywalka 80×47 cm z otworem i przelewem 121680