Keramag Citterio 835636 2Elegancki minimalizm prostych form, gładka powierzchnia ceramiki, śnieżna biel i nowoczesna łazienka – te zwroty doskonale opisują kolekcję Keramag Citterio.
Wchodząc do łazienki wyposażonej w ceramikę  Keramag Citterio od razu widać nowoczesny design. Charakterystyczny, jajowaty kształt przejawia się w całej serii, umywalki nablatowe przypominają przecięte na pół awokado, a pokrywa ich odpływu jest swego rodzaju odwzorowaniem pestki. Forma ta została również wkomponowana w prostokątne umywalki Keramag Citterio, których wnętrza przypominają ten owoc. W kolekcji znajdują się również umywalki prostokątne o symetrycznej linii, przypominające miniaturowe, prostokątne, płytkie wanny.
Toalety WC Keramag Citterio zostały utrzymane w tym samym stylu, są krągłe, nawet deska sedesowa jest wybrzuszona. Miski WC i bidety stworzono w dwóch opcjach, stojącej i wiszącej, więc jeśli nie możesz pozwolić sobie na podwieszenie toalety, nie musisz rezygnować z idei nowoczesnej łazienki.
Seria jest kompletna, więc oprócz ceramiki można wyposażyć wnętrze w szafki Keramag Citterio lub niesamowite, podświetlane lustro. Decydując się na lustra Citterio warto zwrócić uwagę na lustra z półkami, które mogą być fajną opcją w zagospodarowaniu przestrzeni niewielkiej łazienki.

Warto zobaczyć:

Keramag Citterio Umywalka 123520

 

Keramag Citterio Umywalka wisząca 123520 120×50 cm z dwoma otworami na baterie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Citterio Miska WC 213520 

Keramag Citterio Miska WC 213520 stojąca lejowa

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Citterio Lustro 835636

 

 

Keramag Citterio Lustro 835636 z oświetleniem LED i półkami po lewej lub prawej stronie 133,4×58,4 cm