Stelaż retro w nowoczesnej łazience

Stelaż retro w nowoczesnej łazience

globo stelaż pod umywalkę patc28Zastanawialiście się już gdzie i na czym postawicie umywalkę w swojej wymarzonej nowoczesnej łazience w stylu retro? Ciekawą propozycję przygotowała włoska firma Globo.
Styl retro w łazience stał się bardzo modny, dlatego warto zastanowić się nad nim, gdyż nowoczesna łazienka nie musi zawierać wyłącznie elementów współczesnych. Globo Paestum to ciekawa seria, w której można znaleźć wszystko czego potrzeba, aby powstała niesamowita łazienka w stylu retro: umywalki retro, toalety WC retro, bidety retro, szafki w stylu retro, stelaże pod umywalki, lampy, lustra, półki, wanna retro… Jeśli marzycie o pięknym lustrze z koronkową ramą lub marzycie o misternie zdobionym stelażu pod umywalkę, znajdziecie je w serii Globo Paestum.

Umywalki retro doskonale prezentują się na stelażach, dlatego warto przyjrzeć się kilku modelom z tej serii. Konsole pod umywalki Globo Paestum wykonane są w dwóch wariantach: wiszącym lub z nogami – oba równie urokliwe, ładnie wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Stelaż pod umywalkę retro można także zastosować w nowoczesnej łazience jako pojedynczy element na zasadzie kontrastu.
To mit, że łazienka w stylu retro nie jest nowoczesna! W produkowanej obecnie ceramice retro wykorzystuje się nowoczesne technologie takie jak innowacyjne szkliwa zapobiegające osadzaniu się brudu czy podwieszenia w toaletach i bidetach, dlatego jeśli podoba Wam się styl retro, lecz jesteście zwolennikami nowoczesnych rozwiązań, nie obawiajcie się, w Globo znajdziecie połączenie obu opcji.

Warto zobaczyć:

globo paestum lustro pasr38

 

 

 

 

 

 

 

Lustro jest bardzo ważnym elementem łazienki, można powiedzieć, że zamyka projekt. Zobacz lustro

Globo Paestum Lustro owalne z metalową oprawą 95×71 cm, antyczny metal PASR38

 

globo stelaż pod umywalkę patc28

 

 

 

 

 

 

 

W łazience można zastosować kilka typów montażu umywalek, lecz postawienie umywalki na stelażu dodaje uroku łazience. Zobacz stelaż

Globo Paestum Stelaż pod umywalkę z półką i nogami, chrom PATC28
globo paestum miska wc pas03bi

 

 

 

 

 

 

 

 

W nowoczesnej łazience nie może zabraknąć nowoczesnej ceramiki, takiej jak podwieszana toaleta WC. Zobacz miskę WC

Globo Paestum Miska WC wisząca, biała PAS03.BI